A1 _ MAZURY DUZY
NIEZALOGOWANY

Serwis konto.elblag.net jest dedykowany tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Poniżej opcje dostępne bez rejestracji i logowania.

+ dodaj ogłoszenie › zarejestruj się › pokaż użytkowników › wiadomości systemowe

25-lecie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu - ZOBACZ SERWIS

› informacje systemowe ponad rok temu    2.09.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 17 / 82%
A A A

W 2013 roku Wojewódzki Szpital Zespolony obchodzi rocznicę 25-lecia funkcjonowania w nowym obiekcie przy ul. Królewieckiej. Elblag.net rozpoczyna kampanię informacyjną o działalności szpitala. Chcemy pokazać nie tylko jego historię, ale również dzień dzisiejszy placówki – jego pracę, ludzi, którzy szpital tworzą, nowe inwestycje, plany i ich realizację. Zapraszamy.

Redakcja Multiplatformy Miejskiej elblag.net oraz Agencja Reklamowa Idealmedia wdrażają duży projekt informacyjny związany z rocznicą 25-lecia Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Już od lipca na łamach elblag.net informujemy na bieżąco o obchodzonej przez szpital rocznicy funkcjonowania placówki. Pojawiają się również aktualne informacje z życia szpitala. Teraz jednak nasza akcja informacyjna przybierze całkiem nowe ramy.

W ramach portalu elblag.net zostaje uruchomiony specjalny serwis poświęcony 25-leciu istnienia Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. To właśnie tu, w jednym miejscu, będą zamieszczane wszystkie bieżące informacje na temat funkcjonowania szpitala oraz te związane z rocznicą. Znajdą się tu również materiały archiwalne dotyczące naszego szpitala, wywiady, materiały multimedialne.

Podjęliśmy się trudu przeniesienia na nośniki cyfrowe bogatego archiwum zdjęciowego oraz wielu wycinków z gazet i księgi pamiątkowe, które dotyczą procesu budowy oraz początków funkcjonowania szpitala wojewódzkiego. Jak również ważnych wydarzeń z tych ubiegłych 25 lat.

Nasi dziennikarze przeprowadzili również wywiady video z pracownikami Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, które także będzie można obejrzeć na naszej specjalnej podstronie. Na kanale elblag.net w serwisie youtube, po praz pierwszy w historii szpitala, zamieściliśmy w jednym miejscu wszystkie materiały filmowe, które dotyczą Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego.

Razem z dyrekcją i pracownikami tej placówki przygotowaliśmy specjalny film, który obrazuje 24 godzinną pracę Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego. Nasza kamera była obecna w szpitalu przez kilka dni i nocy, rejestrując godzina po godzinie cały mechanizm funkcjonowania tego potężnego zakładu ochrony zdrowia. Wszyscy chętni będą mogli również pobrać specjalnie przygotowane wygaszacze ekranu na komputery, które przedstawiają Wojewódzki Szpital Zespolony.

Co możemy jeszcze dodać? Wykonaliśmy ponad 1600 zdjęć szpitala – na zewnątrz i w środku. Wykonaliśmy także wiele materiałów filmowych, dziesiątki rozmów, przejrzeliśmy archiwalne wydania gazet oraz materiałów filmowych. Wykonaliśmy zdjęcia i materiały filmowe „z lotu ptaka”, wykorzystując samolot Aeroklubu Elbląskiego.

Tak potężną akcję informacyjną przeprowadzamy po raz pierwszy w okresie funkcjonowania serwisu elblag.net. Mamy nadzieję, że dzięki temu będziecie na bieżąco mogli dowiedzieć się, jak zmieniał się i funkcjonował na przestrzeni 25 lat ten największy szpital w naszym regionie.

Przejdź do specjalnej części serwisu...

+ 14 głosów: 17 (82%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
treść komentarza
~ sdgj,bo
ponad rok temu 1
nie lubię polityki!!!!!!!!!!!!!!!!! bo jej pracownicy są bi !! :D
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.