NIEZALOGOWANY

Serwis konto.elblag.net jest dedykowany tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Poniżej opcje dostępne bez rejestracji i logowania.

+ dodaj ogłoszenie › zarejestruj się › pokaż użytkowników › wiadomości systemowe

Fotki Elbląga w jednym miejscu

› informacje systemowe ponad rok temu    8.08.2012
Artur Borkowski
komentarzy 9 ocen 14 / 100%
A A A

Serwisy społecznościowe, portale umożliwiające wymianę linków i zdjęć, są obecne w świadomości większości internautów na świecie. Do momentu, kiedy zależy nam na treściach ogólnych, bez wyraźnie zaznaczonych kategorii czy zakresu terytorialnego, spełniają one nasze oczekiwania.

Inaczej jest jednak, kiedy szukamy zdjęć konkretnych, jednego miasta, regionu, czy wręcz ulicy. Zalew danych odczuwalny w wyszukiwarkach i serwisach ze zdjęciami jest przytłaczający. Zostają nam wtedy miejskie portale albo strony / profile fotografów. Aby więc znaleźć dużo ciekawych zdjęć, przykładowo Elbląga – trzeba się sporo nagimnastykować. O wyszukaniu konkretnego tematu, np. zdjęć samej starówki – należy niestety zapomnieć...
 
Od samego początku planowania, wdrażania i uruchamiania platformy elblag.net stawiamy na nowoczesność i intuicyjność. Obserwujemy podobne portale, zestawiamy je ze swoimi pomysłami... i powstają strony niespotykane nigdzie wcześniej.
 
Foto.elblag.net jest serwisem, którego głównym celem jest stworzenie największego elbląskiego albumu fotografii.
 
Jest on kierowany do wszystkich, którzy z robienia zdjęć czerpią przyjemność. Pasja jest głównym kryterium umieszczania zdjęć. Nie dzielimy autorów na lepszych i gorszych, nie narzucamy technicznych ograniczeń, nie sortujemy i nie kasujemy zdjęć nieudanych.
 
Do Waszej dyspozycji oddajemy miejsce w Internecie, gdzie możecie zamieszczać zdjęcia wybitne i takie, które zostały zrobione w pierwszej minucie przygody z aparatem fotograficznym. Wszyscy, którzy umieszczą swoje fotki mogą liczyć na pomoc, wsparcie, słowa uznania i miejmy nadzieję słowa konstruktywnej krytyki. Zdjęcia można komentować i oceniać. 
 
Aby dodać swoje prace, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. Serwis nie posiada ograniczeń co do ilości dodanych galerii i zdjęć. System dodawania prac jest prosty i intuicyjny, umożliwia dodawanie wielu zdjęć jednocześnie, ustawianie kolejności wyświetlania, podawanie tytułów, tagów i opisów, itp. Ceniąc prywatność każdego użytkownika serwisu dajemy też możliwość zablokowania galerii hasłem i stworzenie jej dla wybrańców.
 
Tematyka zdjęć w serwisie jest bardzo zróżnicowana. Główny nurt jest związany z naszym miastem i regionem. Niemniej jednak interesujący jest każdy aspekt związany z naszym odczuciem piękna i estetyki.
 
Zapraszamy do tworzenia jedynego takiego miejsca w Internecie. Namawiamy do dyskusji i oceniania zdjęć. 
 
Foto.elblag.net jest serwisem dla nas wszystkich. Z doświadczenia wiemy, iż wiele zdjęć zostaje zaszufladkowanych w katalogach na dyskach twardych lub płytach DVD. Po kilku latach nie umiemy ich nawet odszukać. Umieszczenie zdjęć dzisiaj w naszym serwisie będzie wspaniałą pamiątką w przyszłości...
 
foto.elblag.net - wiele Elbląga w jednym miejscu...
+ 14 głosów: 14 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
treść komentarza
~ Lolo
ponad rok temu 9
Ludzie wejdzcie sobie na stronkę nowego serwisu ......................pl Tutaj możecie poszukać ciekawych zdjęć i nie tylko. Na portalu .......................pl macie najciekawsze zdjęćia i filmy z całego internetu. Pewnie znajdziecie też z Elbląga. Serwis tworzą użytkownicy którzy dodają codziennie mnóstwo materiałów w 30 kategoriach.  
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bogdan
ponad rok temu 8
;)))))
~ zbych
ponad rok temu 7
fajny serwis, szkoda, że tak mało ludzi o Was wie, pewnie to się niedługo zmieni - sam się do tego troszkę przyłożę :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Michal
ponad rok temu 6
Elegancko :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ eijk
ponad rok temu 5
społeczniościówka będzie, galerie osobiste można zakładać jako zdjęcia profilowe lub dodawać nowe galerie w kat. pozostałe - być może dodamy też kategorie osobiste - co do mikroartykułów to foto będzie sprzężone z blog.elblag.net i tam będzie można pisać do woli - i wtedy będzie 10/10 - pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ green eyes
ponad rok temu 4
Szkoda, że w Elblągu nie ma takich drapaczy chmur jak na powyższej fotce;) Apropos foto.elblag.net - dla osobnika, który chce znaleźć zdjęcia (załóżmy, że z Dni Elbląga 2012), wchodząc w kategorię Kultura i rozrywka, na widoku powinny być wyszczególnione ostatnio załączone galerie i tytuły do nich. Teraz to wygląda jak groch z kapustą.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ eijk
ponad rok temu 3
słuszna uwaga z tytułami galerii, wiemy o tym i będzie możliwość przełączania na listę zdjęć lub listę galerii - trzeba na tę opcję kilka dni poczekać
~ Blue_Marine
ponad rok temu 2
Niech się mury pną do góry sialalalalalal serwis całkiem spoczko ale brakuje mu np galerii osobistych, integracji ze spolecznosciowkami, mozliwosc dodawania dluzszych notatek (takich mikroartykolow) tez bylaby niezgorsza... daje 7/10
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tobi
ponad rok temu 1
super serwis - jak się rozrusza to będę tam często wchodził - na razie kilka fajnych zdjęć i czekam na resztę!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.