NIEZALOGOWANY

Serwis konto.elblag.net jest dedykowany tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Poniżej opcje dostępne bez rejestracji i logowania.

+ dodaj ogłoszenie › zarejestruj się › pokaż użytkowników › wiadomości systemowe

Trwają testy transmisji live w elblag.net!

› informacje systemowe ponad rok temu    24.07.2015
Redakcja elblag.net
komentarzy 9 ocen 12 / 75%
A A A

Z niekrytą dumą pragniemy oficjalnie poinformować, że nasz zespół znajduje się już na ostatniej prostej przed pełnym wprowadzeniem systemu transmisji video na żywo! Taką funkcjonalność wprowadzamy jako pierwsza gazeta internetowa w Elblągu. Przed nami pozostały wyłącznie testu nowego sprzętu i nowego systemu. Zapraszamy naszych Czytelników do udziału w testach, a tym samym oglądania wydarzeń z Elbląga live!

Od dość długiego czasu nasza ekipa ostro pracowała nad wprowadzeniem czegoś zupełnie nowego do serwisu. Nasi Czytelnicy mogą już zauważyć, że staramy się do naszych artykułów dodawać materiały multimedialne (krótkie filmiki wrzucane na nasz kanał YouTube) lecz to nie koniec nowości. Z przyjemnością oficjalnie informujemy, że przed nami ostatnie testy systemu wydarzeń live, czyli prawdziwy Elbląg na Żywo!

Tak, tak, nie mylą Was oczy. Konferencje, uroczystości, imprezy miejskie i wiele więcej – wybrane wydarzenia nasi Czytelnicy będą mogli obejrzeć „na żywo”, prosto na naszej stronie internetowej bądź naszym kanale YouTube. Będziemy do Was wysyłali obraz o rozdzielczości minimum 720p. Wystarczy laptop, tablet bądź telefon i już możecie poczuć się tak, jakbyście rzeczywiście byli z nami na miejscu!

Wszystkie wydarzenia „live” będziemy zapowiadać wcześniej tak, aby nasi Czytelnicy wiedzieli „co, gdzie, kiedy i dlaczego”. Dodatkowo na całej długości strony będzie widoczny specjalny czerwony pasek z napisem "LIVE". Kliknięcie w niego spowoduje bezpośrednie przekierowanie do artykułu z transmisją. 

Przed nami – ostatnie testy. O każdym testowym nagraniu będziemy informować naszych Czytelników. Jednocześnie przypominamy, że to dopiero testy. Mogą pojawić się problemy z obrazem/dźwiękiem/przesyłaniem/Internetem/czymkolwiek innym. Robimy to jednak po to, by w przyszłości takie błędy nigdy nie wystąpiły.

Jeżeli mielibyście pomysł na to, co moglibyśmy transmitować na żywo - piszcie na email bartlomiej.rys@elblag.net. Wszystkie wiadomości przeczytamy, na wszystkie odpowiemy :)

Już dziś, 24 lipca, o godzinie 14:45 rozpoczynamy pierwszą, testową transmisję LIVE prosto z przejazdu zabytkowym tramwajem po ulicach Elbląga. Zapraszamy na nasz kanał YouTube lub tutaj. Przed trasmisją pojawi się specjalne okienko, w którym wystarczy kliknąć przycisk "Odtwarzaj" :)

Elblag.net – coś całkiem nowego! :)

+ 9 głosów: 12 (75%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
treść komentarza
~ Welrtiros
ponad rok temu 9
Częśto śledzę właśnie te live warto dużo można ciekawych rzeczy zobaczyć nie wychodząć z domu
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bma
ponad rok temu 8
a transmisje Startu? Jest szansa czy Polsat zabroni?
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bartłomiej Ryś
ponad rok temu 7
Telewizja Polsat ma wyłączność na te transmisje - a szkoda.
~ tylko biedronka nie ma ogonka
ponad rok temu 6
Zróbcie transmisję z meczów Olimpii dla kibiców, których mnóstwo wyjechało z tego pięknego miasta za chlebem i są pozbawieni możliwości oglądania spotkań piłkarskich. Pomyślcie o tym.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bartłomiej Ryś
ponad rok temu ocena: 100% 5
Mecze Olimpii będą na 100%, jeszcze nie wiemy czy wszystkie, ale na pewno większość.
~ NoName
ponad rok temu ocena: 100%  4
Przy okazji powinni zlikwidować tą nudną Telewizję Elbląską. Po kilkunastu latach istnienia, wciąż nie chce im się nawet wprowadzić relacji live.
odpowiedz oceń komentarz 4 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fghnjm
ponad rok temu ocena: 100%  3
Zanim zaczną transmitować to już tramwaj nie będzie jeździł
odpowiedz oceń komentarz 5 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ widz
ponad rok temu ocena: 100%  2
24 lipca godz. 15:05 a VIDEO LIVE ni chujutki. :-D
odpowiedz oceń komentarz 5 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czytelnik
ponad rok temu ocena: 100%  1
i gdzie ten live?
odpowiedz oceń komentarz 11 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.